1 / 4
Se prodava plac vo blizina na Kasarna
260 €
17.09.2022 15:22

Тетово / Тетово

Квадратура:

882 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna.
_______________
Povrshina na placot: 882m2
▪️ Shirina: 31,56m
▪️ Dolzhina: 26,9m
▪️ Namena: Stanbeno-Delovno
▪️ Ima markica za gradba.
_______________
Cena:
▪️ 260€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам