1 / 9
Se prodava komplet mebel za detksa soba od Ikea
200 €
09.09.2022 21:38

Куманово / Куманово

Se provada komplet mebel od Ikea koristen 3 god, odlicno socuvan bez grebnatinki. Mebelot e linija Smagora na Ikea.
- detsko krevetce + Dusek aloe vera
- detski ormar
- polica/komoda so dodatok za presoblacanje koj se vadi po potreba.
- fiokar.

Cena 200 eur komplet.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
071338055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам