1 / 8
Mercedes Sprinter 516
1 €
16.11.2022 13:41

Струга / Струга

Mercedes Sprinter 516 2012 god Original Transver kombeto e doneseno od Germanija i e original patnicko so dve klimi original farbicni so 22+1 sediste golem bagazen prostor od strana i pozadi bunker retarder parno greejne kombeto e EKSTRA Tel 070/232-710 Sokole

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

MiteVranista
Потврден огласувач
077722079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам