1 / 8
metal detektor za zlato do 2 metri dlabocina
250 €
02.07.2022 09:49

Ѓорче Петров / Скопје

TEKPOINT metal detektor digitalen so led ekran DO 2m dlabocina za site metali zlato srebro bronza moznos za diskriminacija na metali itn signalizacija so zvuk so detekcija 360" vodootporna sonda nov tel 077600691

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
077600691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам