Tastatura Dell 1545 1410 1520 1525 1540 1546
800 МКД
Цената е фиксна
19.03.2022 00:05

Кисела Вода / Скопје

orginal ispravna od dell 1545
moze i moja montaza

stefan dracevo

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071 669 646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам