1 / 4
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
8.500 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 10:56

Битола / Битола

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 9 Pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Dual sim i raboti na site karticki
Full paket
Zacuvan bukvalno kako nov
Cena :8500 denari
Tel:079/334-441

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

💬
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам