1 / 3
Bmw S1000rr full paket
16.700 €
Цената е фиксна
19.03.2022 02:11

Желино / Тетово

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2018

Модел:

S1000rr Full paket

Километри:

30000

Prodavam Bmw s1000rr 2018
Kupen u DINAMIX skopje so 33.xxx km
Full paket
ELEKTRO AMORTIZERI
TEMPOMAT
GREACI NA RACKI
AUSPUH OD GRANA AKRAPOVIC EVO
PLUS ORGINALEN AUSPUH
PLUS DRUGI MASKI
SPORT VIZIR
2 KLUCA
ABS
REGISTRIRAN- Spremen za sezona

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Auto VZ
Потврден огласувач
079333433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам