1 / 12
BMW E39 530D FACELIFT
4.000 €
19.03.2022 02:13

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

142 kw / 193 ks

Kласа на емисија:

Останато

kolata e zacuvana i redovno serivisirana..
za poveke informacii 070 734 746

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gogi
Потврден огласувач
38970734746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам