1 / 4
Kawasaki Zx10r 2017 201ps
15.700 €
Цената е фиксна
19.03.2022 02:18

Желино / Тетово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2017

Модел:

Zx10r

Километри:

25000

Prodavam Kawasaki Ninja Zx10r 2017
Kupen nov u DINAMIX skopje Pominati 27.xxx km
AUSTIN RACING AUSPUH OD GRANA
SPORT VIZIR
ABS BREMBO
QUICK SHIFTER GORE DOLE
KARBON
REMAP - 197PS ZADNA GUMA
SERVISIRAN
SPREMEN ZA SEZONA

Cena :15.700 moze zamena so kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Auto VZ
Потврден огласувач
079333433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам