1 / 8
MAN tgl 12.210
12.600 €
08.04.2022 22:52

Струга / Струга

Komjonot e vo odlicna sostojba 8 novi gumi nova turbina 4 novi amortizeri novi diskoj so plocki cela godina registracia i zelen karton extra cuvan

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Shpejtim
Потврден огласувач
078452877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам