1 / 4
Android radio za pasat b8
199 €
24.05.2022 08:14

Делчево / Делчево

Radioto e vo odlicna sostojba mnogu malku koristeno so navigacija blutut 2usb priklucoci facebook youtoub i mnugu drugi opcii uste mu stoi zastitata na ekranot 10,1”

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070694105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам