1 / 11
Parcela od 400 m2 na Ul. 7mi Noemvri - ZDRAVESKI
73.000 €
04.01.2023 14:56

Охрид / Охрид

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela od 400m2
Parcelata se naogja na ul. 7mi Noemvri.
Parcelata e vo gradezen reon, izleguva na pat I e so dozvola za gradba i plateni komunalii.
Cena: 73.000 evra
Za povekje informcii, obratete se na:
Gjoko:078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0126

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам