1 / 9
Се продаваат линети/линета/lineti/lineta
По Договор
16.05.2022 14:59

Кисела Вода / Скопје

!!!Телефон за контакт: 070 272 532 Глишо - Скопје!!!
Се продаваат 3 линети од сликите. Контакт само на 070 272 532. Цена по договор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070264709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам