1 / 2
Delovi za Citroen Saxo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 14:54

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

SAXO

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

42 kw / 57 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Citroen saxo 1.5D delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Велес
Потврден огласувач
079344882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам