Се издава стан во Кичево
1 €
23.03.2022 08:10

Кичево

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

4 ти Јули 188/3-2

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на телефон 071 740 484

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Анѓелина
Потврден огласувач
071318920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам