1 / 10
Seat Leon FR
13.300 €
15.09.2022 00:15

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se Prodava Seat Leon FR 2.0TDI Uvezen Od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Perva Registracia MK Kw:135 God:2015/14 Km:175xxx So Servisna Kniska Registriren Servisiren Novi Gumi Full Oprema SOUND SYSTEM MODE MATRIX FAROVI Pali Vozi Za Povise Info 071440022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besart
Потврден огласувач
071440022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам