Se prodava 1 sprat na kukja
35.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 20:47

Велес / Велес

Број на соби:

3,5

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1974

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Saravska 33, Veles

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, golema garaža od 30m2, golem dvor i napred i pozadi na kukjata, + ima i posadeni drva so kajsii, kruši, jabolka.

MOŽE I ZAMENA ZA STAN ISTO VO VELES

Informacii na viber +420 776 436 404.

Fotografii nemožam da stavam na internet bideejkji ne živejam tamu, živejam nadvor od Makedonija,

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Suzanka Atanasova
Потврден огласувач
420776436404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам