1 / 8
Seat Leon 1,4 TSI 92 KW- Facefilt
5.500 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 20:40

Неготино / Неготино

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Seat Leon 1,4 TSI 92 KW
Kolata e kupena vo MK. Prva registracija vo 2010 godina.
Realni 158.000 km so servisna kniska.
Napraven e golem servis ( set lanec i klinast so zategaci), set lamela Luk i sveki na 135.000 km.

Kolata se koristi sekojdnevno i e vo ispravna sostojba. Ne e potrebno dopolnitelno vlozuvanje.
Klima avtomatska vo ispravna sostojba.
Registrirana do 01/2023

Tel.072 225 975 Dushan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dushan
Потврден огласувач
072225975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам