1 / 8
Se prodava kuka
1 €
25.03.2022 07:48

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Sretko krsteski

Se prodava na ubava lokacija
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gjorgje
Потврден огласувач
0038975587000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам