1 / 9
Jeep Cherokee 2.8 crdi
7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 09:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

Jeep

Модел:

Renegade

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Gjipot e mnogu socuvan redovno servisiran novi gumi novi diskovi i plocki golem servis pred godina dena mal servis pred 1000 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Orce
Потврден огласувач
078389111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам