1 / 6
Skara Na Kumur Dimenzii 1.15x0.56 Mozna Zamena!
7.000 МКД
04.05.2022 06:28

Струга / Струга

Skara na Kumur so Dimenzii 1.15x0.56 So postolje koe se sklopuva i rasklopuva Mozna e i Zamena Kontakt moze i na Viber 079/226-131

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Електрични скари

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
079226131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам