1 / 1
Мото панталони / Moto pantaloni
2.500 МКД
Цената е фиксна
28.06.2022 11:13

Скопје Центар / Скопје

Мото панталони
Панталоните се со протектори
Величина - M
Како нови, состојба 10/10
Цена 2500 денари, фиксна.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава од:

Andrija
Потврден огласувач
071873800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам