1 / 4
5x 108 18 ki bandasi aluminski cena za kess ekstra
150 €
21.07.2022 18:21

Велес / Велес

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8.5J

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

108

Број на дупки:

Со 5 дупки


Bandazi 18 ki 5x108 ford volvo range rover jaguar Renault i drugo vozilo
Gumite ne se dobri
5x 108 18 ki bandasi aluminski
A bantasite se vo top sostojba
ne se vareni ne se krivi vo top
Samo na tel ..☎️077.829.827
Cenat e 180€ Ima prostor

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
077829827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам