1 / 12
BMW 320d Coupe
13.000 €
Цената е фиксна
03.12.2022 16:52

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320d Coupe / 130 kw / Automatic
- Godina: 2008,
- Oprema: Komplet,
- Pominati: 104.000 km so Uredna servisna kniska od: "M-Car"- Skopje i BMW O&M - Skopje do posleden km,
- Registracija + Zelen Karton: Do 06/2023,
Voziloto ne e od uvoz. Odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
078268242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам