1 / 6
Set Srebreni Olimpiski Amerikanski Dolari 1984 Srebro,Сребро
16.000 МКД
Цената е фиксна
22.07.2022 18:28

Куманово / Куманово

Vkupno 8 parcinja vo fabricka ambalaza (kuferce) Sekoja moneta tezi po 26.7gr 900 Srebro
Cena za celiov Set 16.000den ili 2000den parce, Cenata e FIKSNA

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
071291891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам