1 / 2
Се продава стан во строг Центар-Гостивар
1 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 21:32

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со површина од 76 м2 + подрум од 39 м2. Излез на 2 страни,со 2 балкони и можност за изведба на П+4 според ДУП.

Цена по договор.
Информации на телефон:
070-310-366
070-588-667

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nebojsha S
Потврден огласувач
070310366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам