1 / 1
Elektromotor simens 30kw 1465 obrataii
500 €
19.03.2022 20:44

Демир Капија / Неготино

Elektromotor simens

Категорија: Останато

Се продава / Можна е замена од:

Angel
Потврден огласувач
076986581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам