1 / 12
Kia picanto GT line 1.0i
6.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 09:09

Охрид / Охрид

Марка:

Kia

Модел:

Picanto

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
2012god
114.000
Kako Nova
Odlica sostojba
Komplet Servisirana
Plateni site davacki do registracija
Tell 071532292

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам