1 / 6
Palto jakna ZARA
1.000 МКД
22.06.2022 11:34

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

L

Боја:

Темно сива

Se prodava palto jakna od ZARA kupena Grcija 60 evra.
Nema nitu fleka nitu skinato, nosena e 1 godina.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

XXXXX
Потврден огласувач
078235596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам