1 / 5
Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор
300 €
Денес 10:48

Прилеп / Прилеп

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам