1 / 12
2 ТОП АЛУМИНСКИ бандажи оригинал BMW 17"/5x120/8Ј/ET20 !!!
8.000 МКД
Цената е фиксна
02.01.2023 11:16

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

СЕ ПРОДАВААТ

2 ТОП АЛУМИНСКИ бандажи оригинал
BMW 17ки 5x120/8Ј/ET20
centar 72,6 mm...

Made in GERMANY !

ТОП СОСТОЈБА, КАКО НОВИ !!!
Повозени само 1000 км.

ЦЕНАТА е ЕКСТРА !!!

EXTRA pravi, zdravi, nevareni, neudirani vo
TOP SOSTOJBA !!!

po kargo moze.

Телефон 078271967

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
079276593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам