1 / 7
M sedishta za BMW E46 karavan (komplet sedishta i tapaciri)
100 €
Цената е фиксна
25.01.2023 08:41

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

E46

Tип на делови:

Внатрешна опрема

Prodavam M sedishta so greachi za BMW E46 karavan, komplet so tapaciri i plastiki.
Enterierot e toj na slikite i e vo odlichna sostijba.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
071963396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам