1 / 10
VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god
4.200 €
12.10.2022 07:11

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano so servisna kniska do poslednite kilometri.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам