1 / 12
TOYOTA AURIS 2.0/D 2008
5.200 €
14.08.2022 08:32

Виница / Виница

Марка:

Toyota

Модел:

Auris

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008 увезена од Словенија и регистрирана на македонски теблици. Со мала потрошувачка и фул опрема која функционира + темпомат и вебасто греење PWR HEAT. Со реални километри 239144 км.
Цена: 5200 евра.

Телефон: 078 372 903


Кола автомобил kola avtomobil aftomobil афтомобил возило vozilo bmw audi fiat ford mercedes golf pezo opel citroen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dušan
Vinica
Потврден огласувач
078372903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам