1 / 12
Tava za otvoren prostor
45 €
Цената е фиксна
25.05.2022 20:57

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tava za gotvenje na Tronozes na drva i na Plin

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Marjan ili Mario
Потврден огласувач
070226955 i 078347677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам