1 / 1
Hyundai accent za delovi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2022 10:38

Кратово

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kontakt broj 078455311

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

D.T
Потврден огласувач
078201176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам