1 / 2
Се продава плац во Бардовци
1 €
18.04.2022 16:02

Карпош / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плаца во Бардовци од по 1000 м2, до пат. Цена по договор. Контакт 077/583251 Миле

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mimi
Потврден огласувач
071293419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам