1 / 4
HD 250 , 500 GB SEAGATE TOSHIBA 1TB,WD 3TB i TOSHIBA 4TB
1 МКД
Цената е фиксна
13.05.2022 08:31

Карпош / Скопје

Hard diskovi 250 GB 600 denari , 500 GB SEAGATE 800 denari , TOSHIBA 1TB (NOVI) 1800 denari, WD PURPLE 3 TB koristeni , provereni bez bed sectori 3200 denari za eden i TOSHIBA 4 TB ispraven, proveren bez bed sektori 4200 denari

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

anonimus
turizam11@yahoo.com
Потврден огласувач
076490533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам