1 / 6
Se prodava pekac za leb
6.000 МКД
13.05.2022 14:37

Гази Баба / Скопје

Pekazot e maksimuk 5 pati koristen
Maksimalno socuvan
071399989

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Katerina Toseva
Juznomoravski Brigadi b.b.
Потврден огласувач
071 399 989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам