1 / 3
Ramki drveni mnogu socuvani
10.000 МКД
24.04.2022 19:01

Скопје Центар / Скопје

Drveni ramki odlicno socuvani, 7 Kom
Dimenzija na slika:
39 sm x 32sm - 1 kom
45 x 33 - 1 kom
64 x 49 - 3 kom
73 x 53.5 - 1 kom
91 x 70 - 1 kom

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078352000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам