1 / 4
Prorsche cayenne 3.0d 240ks
19.500 €
19.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 11:18

Кичево

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bez zabeleska...
Novi gumi letni 19ki
Oprema Fulll....
10.2009 redizajn ...
Ne carinet ...moze da se carini vo eden den....
071378805
Mozna zamena so moja ili vasa doplata
Prednos cayenne 2011god


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071378805/071302556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам