1 / 8
MAN 41-414
По Договор
28.05.2022 06:20

Демир Хисар

Man 41.414 8x4 20m3 sanduk
2000godina
Registriran do 12.2022 klima , blokaza
vo odlicna sostojba se funcionira do posledno dugme motor odlicen menjac defrencijali top servisiran komplet masla filtri roleri kaisi sest novi gumi spremen za sezona pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
070269045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам