1 / 4
Куќа
65.000 €
Цената не е фиксна
19.05.2023 21:08

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

С. Раброво

Се продава имот во с.Раброво-Валандово.
Нова куќа,стара куќа,поголема гаража,бавча од еден ипол декар и двор со градина.
Цена по договор.
Тел.: 070 944 395

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
070944395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам