1 / 4
Mazda B2500
1 €
15.05.2022 02:36

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mazda

Модел:

B2500

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Nosivost 1200kg + 5 lica
Registrirana do April 2023
TELEFON ZA KONTAKT 070625686 Minde

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
075307700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам