1 / 5
RCF ART 500 2X700 WAT PASIVNI
500 €
01.07.2022 10:39

Куманово / Куманово

Prodavam zvucnici rcf orginal art 500 2x700w vo super sostojba jaki i cist ton orginal komponeti rcf

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

4444
Потврден огласувач
078279-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам