1 / 9
Metal Halogeni svetla
10 €
28.05.2023 18:26

Куманово / Куманово

Metal halogeno osvetluvanje komplet telo i trafo, kupeni 70 eura parce , ne se fiksni , mozat da se steluvaat pod koj agol sakate, se prodvaat ispravni, na nekoi sijalicata e pregorena, ima 20 parcinja, cena 10 eura kom
077.572.113

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglas MK
Потврден огласувач
07
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам