1 / 10
Lacoste Men's Auckland Watch
90 €
02.08.2022 17:07

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ABOUT THIS ITEM

Montre Homme
Case Diameter: 44 millimetres
Lacoste 2010777 – montre Men – Quartz Analogue – White Dial with Green Nylon
Mineral crystal
Bracelet Green Nylon
Watch Case Diameter: 44 millimetres
DESCRIPTION

Lacoste 2010777 44mm Stainless Steel Case Green Nylon Mineral Men's Watch

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076650000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам