1 / 10
Astra j
5.900 €
6.000 €
24.05.2022 06:27

Пробиштип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Astra J 2010 1.6 benzin 85 kw Registrirsa do 01.2023 so zelen karton,novi gumi golem servis napraveno pred 15 000km voziloto e vo odlicna sostojba.Info na telefon 078430831

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078430831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам