1 / 7
Se izdava lokal vo debarska ulica
По Договор
20.03.2022 19:26

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Lokacija debarska ulica - bunar petrol
60m2 so terasa
Za po detalni informacii 075427333

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Bojko
Потврден огласувач
075427333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам