1 / 12
BMW E39 535i V8 FULL OPREMA
4.300 €
20.03.2022 19:34

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

535

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Останато

Ispravno sve!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gogi
Потврден огласувач
38970734746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам